تحلیل فانتوم، آماده حرکت صعودی، ۱۳ تیر ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته سوم تیر ۱۴۰۲ نشان از آمادگی حرکت صعودی را دارد. در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم نشان از آمادگی شکست صعودی دارد. اگر روند صعودی فانتوم آغاز شود، این ارز دیجیتال می‌تواند حرکت پارابولیکی را آغاز کند. در واقع ۰.۳۳ دلار شکسته شود، می‌تواند روند صعودی را در پیش بگیرد و از این ناحیه تا ۰.۳۹ دلار حرکت خود را ادامه دهد.

این ناحیه نیز می‌تواند به راحتی شکسته شود و قیمت فانتوم تا سقف مثلث خودش یعنی ناحیه قرمز رنگ حرکت صعودی خود را ادامه دهد. در این شرایط قیمت می‌تواند تا ۰.۵۰ دلار نیز افزایش را تجربه کند.

تحلیل فانتوم 13 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

تحلیل فانتوم حاکی از حرکت صعودی و شکست روند نزولی دارد. در واقع فانتوم در نواحی حمایتی توانسته خود را نگهداری کند. اما در مسیر نزولی قیمت فانتوم اگر زیر ۰.۲۸ دلار حرکت کند و زیر ۰.۲۵ دلار تثبیت دهد، روند نزولی می‌تواند ادامه‌دار شود و حتی به ۰.۲۱ دلار برسد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا