تحلیل فانتوم، بالای حمایت هفتگی، ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته دوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت فانتوم به صورت رنج دارد. زمان تصمیم‌گیری فانتوم فرا رسیده است. آیا دوباره فانتوم از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم نشان از حرکت قیمت به سمت حمایت هفتگی دارد. در حال حاضر فانتوم ۰.۴۱ دلار را نشان می‌دهد. این در حالی است که شکست به زیر حمایت روزانه رخ داده است و این نشانه خوبی به نظر نمی‌رسد. اما در نهایت ریزش بیشتر می‌تواند با حمایت گاوها مواجه شود. این در حالی است که به صعود کوتاه مدتی هفته پیش تا ۰.۴۶ دلار امیدوار بودیم که همین اتفاق نیز افتاد؛ اما از این ناحیه ریجکتی رخ داد که فعلا قیمت زیر این ناحیه حمایت شده است.

تحلیل فانتوم هفته دوم اردیبهشت

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

قیمت فانتوم در صورتی صعودی می‌شود که بتواند اولین اوردر بلاک خود را در حوالی ۰.۴۶ دلار باز پس گیری کند. مقاومت بعدی که باید شکسته شود و مسیر صعودی را هموار کند، ۰.۵۴ دلار است که اگر شکسته شود، فانتوم می‌تواند تا حوالی ۰.۶۴ دلار نیز که مقاومت هفتگی است، حرکت کند.

اما درصورتی که فانتوم نتواند کف ۰.۳۹ دلار را حفظ کند، آن وقت باید منتظر ریزش بیشتر تا ۰.۳۵ دلار و ۰.۳۰ دلار باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا