تحلیل فانتوم، حرکت روی خط‌روند، ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته دوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از حرکت نزولی فانتوم و درگیری با خط روند دارد. آیا فانتوم خط روند صعودی را به سمت پایین می‌شکند؟ در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم نشان می‌دهد ۶ هفته نزولی را سپری کردیم و تقریبا به ۵۰ % فیبوناچی اصلاحی خودش حرکت کرده است. در این شرایط تمام نزولی به ناحیه حساسی نزدیک می‌شویم. ۰.۳۰۴۰ دلار کف حمایت هفتگی است و می‌تواند جلوی ریزش قیمت را بگیرد. برای پایان دادن به روند نزولی و آغاز هفته‌ای صعودی باید ابتدا ۰.۳۴۵ دلار و سپس ۰.۳۶۵ دلار  و ۰.۳۸۵ دلار مقاومت‌های پیش روی این ارز دیجیتال است.

تحلیل فانتوم 2 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

قیمت فانتوم در طول هفته گذشته پس از شکست به پایین مثلث خود حدود ۱۴ درصد ریزش را تجربه کرد و پس از آن این هفته را نیز در روند نزولی آغاز کرده است. کف این مسیر ۰.۲۶۶۶ دلار خواهد بود که می‌تواند کف قیمت را بگیرد. شکست این ناحیه می‌تواند قیمت فانتوم را تا محدوده ۰.۲۴ دلار و حتی ۰.۱۹ دلار کاهش دهد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا