ارائه کریپتو تحت ثبت فرانسه توسط غول‌های بانکی

یک شرکت تابعه متعلق به کریدیت آگریکول و سانتاندر به عنوان ارائه‌دهنده خدمات دارایی دیجیتال (کریپتو) در فرانسه ثبت نام کرده است. ثبت شرکت Caceis، شرکتی که در ارائه خدمات مالی به سرمایه‌گذاران نهادی تخصص دارد، به دو بانک بزرگ اروپایی اجازه می‌دهد تا از بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنند.

 

واحد مدیریت دارایی Credit Agricole ثبت AMF را در فرانسه دریافت می‌کند

یک تجارت خدمات دارایی متعلق به دومین بانک بزرگ فرانسه، کریدیت آگریکول و بزرگترین بانک اسپانیا، سانتاندر، در مرجع بازارهای مالی فرانسه، Autorité des Marchés Financiers (AMF) به عنوان ارائه‌دهنده خدمات دارایی دیجیتال (DASP) ثبت شده است.

 

این ثبت‌نام که در اوایل این هفته توسط AMF اعطا شد، به نهاد Caceis اجازه می‌دهد تا خدمات نگهبانی برای دارایی‌های دیجیتال، از جمله ارزهای دیجیتال، ارائه دهد. در پایان سال ۲۰۲۲، این شرکت ۴.۱ تریلیون یورو (۴.۵۱ تریلیون دلار) دارایی تحت نظارت خود داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا