آژانس تحقیقاتی فرانسه بایننس را هدف قرار می‌دهد

طبق گزارش نشریه فرانسوی لوموند، بایننس، صرافی ارز دیجیتال با بالاترین حجم تجارت در سطح جهان، در حال حاضر به دلیل فعالیت‌های مشکوک به پولشویی با تحقیقاتی مواجه است. سرویس تحقیقات قضایی مالی فرانسه در حال حاضر در حال بررسی دقیق اقدامات شعبه بایننس در این کشور است.

 

رگولاتورهای فرانسوی بایننس را بررسی می‌کنند

در میان چالش‌های فزاینده‌ای که صرافی رمزارز بایننس با آن مواجه است، تحولات اخیر نشان می‌دهد که مقامات فرانسوی توجه خود را به شعبه فرانسوی صرافی معطوف کرده اند. پس از اقدام قانونی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه بایننس، گزارش‌ها حاکی از آن است که مقامات مجری قانون در فرانسه تحقیقاتی را در مورد این موضوع آغاز کرده‌اند. نشریه فرانسوی لوموند این اطلاعات را با دفتر دادستان عمومی پاریس تأیید کرده است.

 

شکایت علیه Binance شامل اتهامات پولشویی تشدید کننده و اتهامات مربوط به ارائه غیرقانونی خدمات برای دارایی‌های دیجیتال (PSAN) است. گفته می‌شود که بایننس از ایجاد فرآیند انطباق با مشتری (KYC) مناسب در داخل کشور غفلت کرده است. با این حال، سخنگوی Binance، در مکاتبه با رویترز، فاش کرد که این صرافی هفته گذشته با رگولاتورها ملاقات کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا