اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

هشدار بانک مرکزی فرانسه درباره مقررات پیچیده رمزارز

رئیس بانک مرکزی فرانسه، François Villeroy de Galhau، از قانونگذاران اتحادیه اروپا خواسته است که از تصویب مقررات متفاوت یا متناقض یا تنظیم خیلی دیرهنگام رمزارز خودداری کنند. او هشدار داد که انجام این کار ایجاد یک زمین بازی ناهموار است که خطر آربیتراژ را به وجود می‌آورد.

 

رئیس بانک مرکزی فرانسه درباره تصویب مقررات رمزنگاری بی‌مورد پیچیده هشدار داد

François Villeroy de Galhau، رییس بانک دو فرانس، در کنفرانسی درباره امور مالی دیجیتال در پاریس، در مورد مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

 

رئیس بانک مرکزی فرانسه تاکید کرد:

ما باید بسیار حواسمان باشد که از اتخاذ مقررات متفاوت یا متناقض یا تنظیم خیلی دیر خودداری کنیم.

 

Villeroy de Galhau افزود که مقررات بی‌مورد پیچیده رمزارزها ممکن است در زمینه حمایت از سرمایه‌گذاران و پیشگیری از پول‌شویی کوتاهی کند.

 

کمیسیون اروپا لایحه مقررات بازارهای دارایی های رمزنگاری (MiCA) را در سپتامبر ۲۰۲۰ به عنوان بخشی از استراتژی مالی دیجیتال خود معرفی کرد تا دارایی‌های کریپتو، صادرکنندگان و ارائه دهندگان خدمات را در سراسر اتحادیه اروپا تحت یک چارچوب نظارتی قرار دهد. پارلمان و شورای اروپا در ۳۰ ژوئن به توافق موقتی در مورد لایحه MiCA دست یافتند، اما انتظار می‌رود MiCA تا سال ۲۰۲۴ اجرا نشود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا