مسدود شدن ۹۳ میلیون دلار وابسته به Terra

مقامات کره‌ای ۶۱ میلیون دلار را که ظاهراً متعلق به مدیر عامل فعلی آزمایشگاه کرنل است و ۳۲ میلیون دلار متعلق به رئیس قبلی را مسدود کرده اند. طبق گزارش‌ها، دادگاه کره جنوبی ۱۲۰ میلیارد وون (بیش از ۹۳ میلیون دلار) از دارایی‌های متعلق به مدیران شرکت مشاوره بلاکچین Kernel Labs را مسدود کرده است. گمانه زنی‌ها بر این است که این نهاد در اوایل سال جاری در سقوط Terra نقش داشته است، در حالی که مدیر عامل آن، کیم هیون جونگ، به عنوان معاون مهندسی در آزمایشگاه Terraform فعالیت می‌کرد.

 

آخرین تلاش‌ها درباره سقوط Terra

طبق یک گزارش محلی، مقامات کره‌ای حدود ۹۳ میلیون دلار متعلق به روسای شرکت وابسته Terraform Labs، شرکت Kernel Labs را مسدود کردند.

 

برخی منابع فاش کردند که کارمندان این سازمان قبلاً در دفتر Terraform Labs کره کار می‌کردند، در حالی که مدیر عامل شرکت کیم هیون جونگ معاون مهندسی شرکت بدنام فین تک ارزهای دیجیتال بود.

 

آخرین پوشش فاش کرد که نزدیک به ۱۰۰ میلیون دلار از هفت نفر مسدود شده است. دادگاه ناحیه جنوبی سئول مدعی شد که همه آن افراد در فروش توکن‌های از پیش صادر شده Terra برای کسب سود قابل توجه شرکت داشته اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا