اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهاناخبار صرافی‌ هااخبار هک و امنیت

مسدود کردن ۳,۳۱۳ بیت کوین دو کوان

دادستان‌های کره جنوبی به دنبال مسدود کردن ۳,۳۱۳ بیت کوین در دو صرافی ارزهای دیجیتال هستند که گفته می‌شود با بنیانگذار لونا، دو کوان مرتبط هستند. این سکه‌ها بلافاصله پس از صدور حکم بازداشت یکی از بنیانگذاران Terraform Labs توسط دادگاه کره جنوبی منتقل شدند. گارد بنیاد لونا انتقال سکه‌ها را رد کرده است.

 

مقامات کره‌ای از صرافی‌های کریپتو می‌خواهند بیت کوین را مسدود کنند

طبق گزارش‌ها، مقامات کره جنوبی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال Kucoin و Okx خواسته‌اند تا ۳,۳۱۳ بیت کوین را که ظاهراً به کوان دو هیونگ، یکی از بنیان‌گذاران آزمایشگاه Terraform وابسته است، مسدود کنند. بلافاصله پس از صدور حکم بازداشت کوان در کره جنوبی، سکه‌ها به پلتفرم‌های ترید منتقل شدند.

 

روز سه‌شنبه، یکی از مقامات دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول به بلومبرگ تأیید کرد که درخواست‌هایی برای مسدود کردن ۳,۳۱۳ بیت کوین به دو صرافی ارزهای دیجیتال ارسال شده است.

 

به گفته محقق کریپتوکوانت، این سکه‌ها از کیف پولی که ظاهراً به Luna Foundation Guard (LFG) مرتبط است که در ۱۵ سپتامبر ایجاد شده بود، به پلتفرم‌های معاملاتی منتقل شدند. این محقق به نشریه گفت:

Cryptoquant آدرس‌های بیت کوین جدید متعلق به LFG را بر اساس الگوهای تراکنش، جریان‌های مجاور و اطلاعات غیر عمومی مشخص کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا