آزادسازی ۸۸ درصد از حساب‌های مشتریان Paxful

ری یوسف، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل بازار بیت کوین همتا به همتا Paxful، گفت که ۸۸ درصد از حساب‌های تعلیق شده مشتریان پس از تصمیم اخیر این شرکت برای توقف فعالیت، باز شده‌اند. با آخرین پیشرفت، Paxful اکنون یک میلیون دلار از سرمایه مشتریان را آزاد کرده است. یوسف همچنین خاطرنشان کرد که نمی‌تواند ۱۲ درصد باقیمانده را آزاد کند زیرا دیگر اختیار انجام این کار را ندارد، زیرا حساب‌ها اکنون تحت کنترل تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده هستند.

 

۳٪ از وجوه کاربران مسدود می‌ماند

یوسف که قبلاً فاش کرده بود در ۱۸ آپریل از سمت مدیرعاملی Paxful کناره‌گیری می‌کند، گفت که این عنوان را رها کرده تا این حساب‌ها را مسدود کند و همچنین چون در خطر مشکلات دادگاهی قرار دارد.

 

اگر حساب شما هنوز مسدود است، متاسفم، اما من قدرتی برای لغو مسدود کردن آن وجوه ندارم و آنها در دست تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده هستند. من هیچ دسترسی ندارم و هرگز به منابع مالی مشتریان دسترسی نداشته ام.

 

به گفته بنیانگذار Paxful، میزان ۳٪ از کل سرمایه مشتریان هنوز مسدود می‌شود و در نتیجه حدود ۴.۴ میلیون دلار وجوه فریز شده روی پلتفرم ایجاد می‌شود. مدیرعامل افزود که این وجوه در حال حاضر در دست یک متولی است و او با سرقت آنها نام خود را خراب نخواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا