افتتاح Locus Finance در Defi توسط موسس Midas

موسس سرمایه‌گذاری برشکست شده Midas پلتفرم جدیدی برای سرمایه‌گذاری با نام Locus Finance راه‌اندازی کرد.

 

افتتاح Locus Finance در Defi توسط موسس Midas

ایاکوف لوین، زیرمجموعه پلتفرم منحل شده سرمایه‌گذاری رمزنگاری شده Midas Investments، یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز جدید راه اندازی کرده است. این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد که Locus Finance به کاربران امکان دسترسی به خزانه‌های توکن‌دار با بازده بالا را می‌دهد. Locus در ابتدا سه محصول بازدهی را ارائه خواهد کرد که روی سهام Ethereum، رشد DeFi و معاملات Arbitrum قرار دارند.

لوین در بیانیه‌ای گفت:

“سرمایه‌گذاران نمی‌خواهند نگران بلاکچین‌ها، پروتکل‌ها، هزینه‌های تراکنش و مدیریت سبد روزانه باشند. آن‌ها نیاز به قرار گرفتن در معرض خاص در سبک تنظیم و فراموش کردن دارند. خزانه‌ها نشان دهنده یک رویکرد منحصر به فرد برای بلوغ بازار بازده خرده فروشی هستند که امکان تولید ثروت بهینه را برای سرمایه‌گذاران خرد فراهم می‌کند.”

Midas Investments که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، بیش از ۲۵۰ میلیون دلار دارایی تحت مدیریت در اوج خود در سال ۲۰۲۱ جمع آوری کرد. با این حال، پس از تغییر شرایط بازار در سال ۲۰۲۲، Midas بیش از ۵۰ میلیون دلار از دست داد. لوین در دسامبر همان سال از بسته شدن Midas Investments خبر داد.

منبع: The Block

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا