فاروق اوزر به ترکیه مسترد شد

آلبانی، فاروق اوزر، موسس صرافی ارزهای دیجیتال Thodex ترکیه را به کشورش تحویل داده است که در آنجا متهم به کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران شده است. این کارآفرین رمزارز پس از آفلاین شدن غیرمنتظره پلتفرم معاملاتی وی در بهار سال ۲۰۲۱ ناپدید شد و سال گذشته توسط مجریان قانون آلبانی دستگیر شد.

 

آلبانی کلاهبردار ادعایی رمزارز را به مقامات ترکیه تحویل داد

فاروق فاتح اوزر، بنیانگذار و مدیر عامل صرافی شکست‌خورده رمزارز Thodex، توسط وزارت دادگستری آلبانی به دستور دادگاه عالی این کشور به ترکیه مسترد شد. رسانه‌های ترکیه اعلام کردند که هواپیمای حامل اوزر صبح پنجشنبه در استانبول به زمین نشست.

 

به گزارش خبرگزاری آناتولو، اداره پلیس فرودگاه استانبول اوزر را در بدو ورود بازداشت کرد. مرد ۲۷ ساله سپس به کلانتری منتقل شد و قرار است تحت معاینه سلامت قرار گیرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا