اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

فورت ورث در حال استخراج بیت کوین در تالار شهر است!

روز سه‌شنبه، متی پارکر، شهردار فورت ورث فاش کرد که این شهر اکنون اولین دولت شهری ایالات متحده در کشور است که بیت‌کوین استخراج می‌کند. بر اساس این اعلامیه، شهر فورت ورث با شورای بلاک چین تگزاس برای شروع استخراج ارز دیجیتال شریک شده است.

 

شهر فورت ورث شروع به استخراج بیت کوین ۲۴/۷ با ۳ دستگاه ASIC می کند

از امروز، شهر فورت ورث در تگزاس در حال استخراج بیت کوین ۲۴/۷ در مرکز داده بخش راه حل های فناوری اطلاعات تحت کنترل آب و هوا واقع در تالار شهر فورت ورث است. این خبر توسط شهردار متی پارکر اعلام شد. نمایندگان فورت ورث توضیح دادند که ماینرها به صورت خصوصی میزبانی خواهند شد تا آسیب پذیری های امنیتی را مهار کنند.

فورت ورث گفت ماشین‌های استخراج بیت‌کوین S9 با نام تجاری Bitmain توسط شورای بلاک چین تگزاس اهدا شد و اگر شهر به اهداف ارزیابی مسئولانه و اجرای برنامه استخراج بیت کوین شهرداری دست یابد، قصد دارد برنامه را پس از آن ارزیابی کند.

پارکر در بیانیه‌ای توضیح داد:

با فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال که چشم‌انداز مالی را متحول کردند، می‌خواهیم فورت ورث را به شهری دوستدار فناوری تبدیل کنیم. امروز، با حمایت و مشارکت شورای بلاک چین تگزاس، ما در مقیاس کوچک به آن جهان قدم می گذاریم و در عین حال پیام بزرگی را ارسال می کنیم، فورت ورث جایی است که آینده آغاز می شود.

 

شهردار فورت ورث افزود:

این ماشین‌های کوچک اما قدرتمند، تعهد بزرگ‌تر فورت ورث برای تبدیل شدن به یک مرکز پیشرو برای فناوری و نوآوری را نشان می‌دهند.

 

۳ ASIC فورت ورث به اندازه یک جاروبرقی خانگی انرژی مصرف می کنند

اقدام فورت ورث در زمانی انجام می‌شود که بوروکرات‌ها و تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده نگران استخراج بیت‌کوین بوده‌اند و برخی از سیاستمداران پیش‌نویس لایحه‌های (NY-A.7389C / S.6486C) برای اعمال تعلیق در استخراج بیت‌کوین تهیه کرده‌اند. در میان بررسی های دقیق، صنعت ماینینگ کریپتو بسیار کارآمدتر شده است و تاثیر بسیار کمتری بر محیط زیست در طول ۱۲ ماه گذشته داشته است.

 

گزارش اخیر منتشر شده توسط شورای استخراج بیت کوین نشان می دهد که مصرف برق بیت کوین در سه ماهه اول ۲۵ درصد کاهش یافته است. بر اساس تحقیقات انجام شده توسط شهر فورت ورث، این سه ماشین میزان انرژی یکسانی را به اندازه یک جاروبرقی خانگی مصرف می کنند.

 

در اطلاعیه فورت ورث توضیح داده شده است:

انتظار می‌رود مقدار اسمی انرژی مورد نیاز برای این برنامه با ارزش بیت‌کوین استخراج‌شده جبران شود. کوچک نگه داشتن برنامه آزمایشی به شهر این امکان را می دهد که تأثیر و فرصت های بالقوه بیت کوین را بیاموزد.

 

رابرت استورنز، مدیر توسعه اقتصادی فورت ورث توضیح داد:

تگزاس در زمینه راه‌حل‌های ارزهای دیجیتال و بلاک چین پیشگام است.

 

استورنز در طی این اعلامیه گفت:

تگزاس به طور فزاینده ای به عنوان رهبر جهانی بیت کوین و بلاک چین شناخته می شود و فورت ورث در این میز جایگاهی خواهد داشت. روح پیشگام در فورت ورث زنده است و با این برنامه، شرکت‌های پویایی را جذب خواهیم کرد که در این چشم‌انداز برای آینده سهیم هستند.

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا