هشدار وزیر خزانه‌داری سابق برای ایالات متحده

لارنس سامرز، وزیر سابق خزانه‌داری آمریکا ابراز نگرانی کرده است که تعداد فزاینده‌ای از کشورها از جمله چین، روسیه و خاورمیانه در حال همسویی و کسب نفوذ جهانی هستند. او هشدار داد من فکر می‌کنم این یک چالش بزرگ برای ایالات متحده است.

 

نظر لری سامرز در مورد متحد شدن کشورها علیه ایالات متحده

لارنس سامرز، وزیر سابق خزانه‌داری آمریکا روز جمعه در بلومبرگ نسبت به جمع شدن تعداد فزاینده کشورها و کسب نفوذ جهانی علیه ایالات متحده ابراز نگرانی کرد و این اظهارات را در حاشیه نشست بهاره صندوق بین المللی پول (IMF) و بانک جهانی در سال ۲۰۱۸ بیان کرد.

 

سامرز در حال حاضر استاد دانشگاه چارلز دبلیو الیوت در دانشگاه هاروارد است. او پیش از این به عنوان مدیر شورای اقتصاد ملی و وزیر خزانه‌داری ایالات متحده و همچنین اقتصاددان ارشد در بانک جهانی فعالیت می‌کرد.

 

او توضیح داد که تعداد فزاینده‌ای از کشورها در طرف مقابل ایالات متحده قرار گرفته اند و توضیح داد:

پذیرش رو به رشد پراکندگی وجود دارد و شاید حتی نگران‌کننده‌تر، فکر می‌کنم این حس رو به رشد وجود دارد که ممکن است قطعه ما بهترین قطعه برای ارتباط با آن نباشد.

 

وزیر خزانه‌داری سابق گفت:

یکی از یک کشور در حال توسعه به من گفت آنچه ما از چین به دست می‌آوریم یک فرودگاه است. آنچه ما از ایالات متحده دریافت می‌کنیم یک سخنرانی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا