هشدار مسئول سابق SEC نسبت به تغییر در حکم XRP

رئیس سابق اجرای اینترنت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هشدار داده است که حکم پرونده SEC علیه ریپل در زمین متزلزل است و احتمالاً لغو خواهد شد. تصمیم ریپل به سرمایه‌گذار نهادی حمایت کامل از SEC اعطا می‌کند. با این حال، سرمایه‌گذار خرد به هیچ وجه از حمایت SEC برخوردار نیست.

 

حکم SEC در مقابل ریپل دارای مشکلات زیادی است

جان رید استارک، مسئول سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تحلیل خود را از حکم SEC علیه ریپل در مورد XRP در روز جمعه در Linkedin به اشتراک گذاشت. استارک در حال حاضر رئیس شرکت مشاور امنیت سایبری جان رید استارک است. او به مدت ۱۱ سال به عنوان رئیس دفتر اجرای اینترنت SEC خدمت کرد. او همچنین ۱۵ سال وکیل اجرای SEC بود.

 

وی تأکید کرد تصمیم ریپل از چند جهت نگران‌کننده است و افزود:

تصمیم بر زمین لرزان است، احتمالاً برای تجدید نظر ارسال شود، احتمالاً منجر به برگشت خواهد شد و لزوماً دلیلی برای جشن نیست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا