مسئول سابق SEC از Gensler دفاع می‌کند

رئیس سابق اجرای اینترنت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از رویکرد رئیس SEC گری گنسلر برای تنظیم صنعت کریپتو دفاع کرده است. او تاکید کرد زمان آن رسیده است که به حقایق و قوانین در مورد مواضع SEC حمله کنیم و از حملات شخصی به رئیس SEC یا کارکنان SEC دست برداریم. این یک محور ضعیف و معیوب است که در دادگاه کار نمی‌کند و یک تلاش شفاف و بی‌سابقه برای جمع کردن اوباش است.

 

استارک از رئیس SEC، گنسلر دفاع می‌کند

جان رید استارک، مسئول سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از گری گنسلر، رئیس SEC دفاع کرده و از جامعه کریپتو خواسته است تا از حملات شخصی به وی دست بکشند. استارک در حال حاضر رئیس شرکت مشاور امنیت سایبری جان رید استارک است. او به مدت ۱۱ سال به عنوان رئیس دفتر اجرای اینترنت SEC خدمت کرد. او همچنین ۱۵ سال وکیل اجرای SEC بود.

 

گنسلر چندین بار گفته است که تمام توکن‌های کریپتویی علاوه بر بیت کوین (BTC)، اوراق بهادار هستند. موضع او باعث نگرانی بسیاری از کسانی شده است که آن را قضاوتی از پیش تعیین شده می‌دانند. با این حال، وقتی در ماه آپریل توسط پاتریک مک‌هنری، نماینده کنگره در مورد اینکه آیا اتر (ETH) یک اوراق بهادار ثبت نشده است، سؤال شد، گنسلر از پاسخ مستقیم طفره رفت و تاکید کرد که هیچ پیش داوری در این مورد نخواهد داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا