نظر رئیس سابق اجرای SEC درباره Coinbase

به گفته جان رید استارک، اظهارات صرافی رمزارز کوین بیس (Coinbase) مبنی بر اینکه فعالیت‌های تجاری آن توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تأیید شده است، زمانی که عرضه عمومی اولیه خود را تأیید کرد، اظهارات یک بازنده صد در صد است. به گفته استارک، تاییدیه SEC با بیانیه ثبت نام Coinbase برای اطمینان از اینکه کوین بیس افشای مناسبی در درخواست خود داشته است انجام شد.

 

SEC توسط هیچ کس محدود نمی‌شود

جان رید استارک، رئیس سابق دفتر اجرای اینترنت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) گفته است که این استدلال‌ها مبنی بر اینکه فعالیت‌های تجاری Coinbase توسط کمیسیون در هنگام تایید عرضه اولیه عمومی (IPO) تایید شده است، اظهارات یک بازنده واقعی است. استارک همچنین گفت که این ادعا که کوین بیس دارای نوعی بندر امن نظارتی است و اینکه SEC توسط نوعی کسی محدود شده است، هیچ مبنایی در قانون یا واقعیت ندارد.

 

اظهارات استارک تنها چند روز پس از آن بیان شد که کوین بیس تصمیم گرفت پاسخ خود را به اطلاعیه ولز که در ماه مارس از SEC دریافت کرده بود، به صورت عمومی افشا کند. همانطور که گزارش شده است، Coinbase مخالفت خود را با اقدامات اجرایی SEC آشکار کرد. Coinbase همچنین در پاسخ خود اشاره کرد که SEC در واقع زمانی که به IPO اجازه ادامه داد، به تجارت اصلی خود چراغ سبز نشان داده است. این شرکت در آپریل ۲۰۲۱ عمومی شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا