جریمه مالک سابق مینه سوتا وایکینگز

دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک در ۵ ژوئن اعلام کرد که رینالد فاولر، مالک سابق مینه سوتا وایکینگز، به دلیل پردازش بیش از ۷۰۰ میلیون دلار تراکنش‌های غیرقانونی از طرف صرافی‌های کریپتویی به ۷۵ ماه زندان محکوم شده است. فاولر همچنین به پرداخت ۷۴۰,۲۴۹,۱۴۰.۵۲ دلار و استرداد مبلغ ۵۳,۱۸۹,۲۶۱.۸۰ دلار به اتحاد فوتبال آمریکا محکوم شد.

 

دروغ‌های فاولر سیستم مالی ایالات متحده را در معرض خطر جدی قرار داد

دادستان ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک در ۵ ژوئن اعلام کرد که رینالد فاولر، مالک سابق مینه سوتا وایکینگز، به دلیل ترتیب دادن رسیدگی به بیش از ۷۰۰ میلیون دلار تراکنش‌های غیرقانونی از طرف شرکت به صرافی‌های ارزهای دیجیتال، به ۷۵ ماه زندان محکوم شده است. علاوه بر این، فاولر به پرداخت ۷۴۰,۲۴۹,۱۴۰.۵۲ دلار و جبران خسارت به مبلغ ۵۳,۱۸۹,۲۶۱.۸۰ دلار به AAF (اتحاد فوتبال آمریکا) محکوم شده است.

 

طبق بیانیه‌ای که دامیان ویلیامز، دادستان ایالات متحده منتشر کرد، فاولر نیز به دلیل ارائه نادرست ماهیت واقعی تجارت خود و دروغ گفتن در مورد دارایی خالص خود مجازات شد.

 

ویلیامز با تشریح فعالیت‌های مجرمانه ادعایی فاولر که سیستم مالی کشور را نیز تهدید می‌کرد، گفت:

رینالد فاولر با پردازش صدها میلیون دلار از تراکنش‌های غیرقانونی از طرف صرافی‌های ارزهای دیجیتال به عنوان یک بانک سایه، از قانون فدرال طفره رفت. او این کار را با دروغ گفتن به موسسات مالی قانونی ایالات متحده انجام داد که سیستم مالی ایالات متحده را در معرض خطر جدی قرار داد. او سپس با دروغ گفتن در مورد دارایی خالص خود در ازای دریافت بخش قابل توجهی از لیگ، یک لیگ حرفه‌ای فوتبال را قربانی کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا