اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

وزیر سابق اقتصاد برزیل به هیئت مشورتی بایننس پیوست

با وجود ادامه بازار نزولی، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، بایننس، به گسترش تیم خود ادامه می‌دهد. Henrique Meirelles که به عنوان رئیس بانک مرکزی برزیل و وزیر اقتصاد این کشور خدمت می‌کرد، بنا به گزارش‌ها به عنوان مشاور به بایننس پیوست. برخلاف بایننس که در زمستان کریپتو به شدت فعال است، بسیاری از رقبای آن در چند ماه گذشته تعدادی از کارکنان خود را اخراج کردند. چنین نمونه‌هایی عبارتند از CryptoCom ،Coinbase ،Bybit ،Gemini و …

 

ترمزی برای بایننس وجود ندارد!

کاهش اخیر بازار ارزهای دیجیتال و خروج متوالی سرمایه‌گذاران برای بایننس چندان نگران‌کننده نبوده است. در ماه ژوئن، Changpeng Zhao، مدیرعامل این صرافی اطمینان داد که صرافی دارای استحکام بالایی در برابر زمستان کریپتو است و زمستان‌های رمزنگاری در واقع زمان مناسبی برای استخدام افراد توسط شرکت‌ها است.

 

به گزارش روزنامه O Globo، بایننس یک عضو دیگر به اعضای هیئت مشاوران خود به نام Henrique Meirelles اضافه کرد. این اقتصاددان در طول دوران کاری خود به عنوان رئیس بانک مرکزی برزیل خدمت کرد. او همچنین وزیر اقتصاد بود، در حالی که در سال ۲۰۱۸ وی برای ریاست جمهوری این کشور آمریکای جنوبی نامزد شد.

 

درباره صرافی بایننس بیشتر بدانید.

 

در این پوشش آمده است:

بایننس مشارکت Henrique Meirelles در هیئت مشاوران جهانی جدید شرکت را تأیید می‌کند و گزارش می‌دهد که به زودی جزئیات بیشتری در مورد این ابتکار منتشر خواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا