اخبار متاورساخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

ورود احتمالی شرکت Ford به متاورس

شرکت خودروسازی پیشرو، فورد، ۱۹ درخواست علامت تجاری مربوط به فعالیت‌های احتمالی در متاورس را ثبت کرده است. در این اسناد، این شرکت به عرضه احتمالی NFT (توکن‌های غیرمثلی) با برند فورد در بازار خود اشاره می‌کند و همچنین به ارائه مدل‌های مجازی خودروهای خود اشاره می‌کند.

 

ورود شرکت Ford به Metaverse

Ford، یکی از بزرگترین برندهای خودرویی مستقر در ایالات متحده از نظر فروش، چندین برنامه کاربردی علامت تجاری را به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) معرفی کرده است تا برای یک فشار بالقوه متاورسی آماده شود. این شرکت به دنبال محافظت از فعالیت‌های خود در این منطقه است، از جمله ارائه NFT‌های برند فورد در بازار NFT خودش. این NFT ها ممکن است حاوی متن، صدا یا ویدیوی مرتبط با برند باشند.

 

بخشی از این برنامه‌ها به دنبال محافظت از نمایش دیجیتال برخی از محبوب ترین مدل‌های فورد از جمله the 150 Lightning, Lincoln, Ford, Lightning, Bronco, Explorer, Raptor, Mustang Mach-E, Transit, Escape, Expedition, Maverick, Ranger, and Mustang است.

 

همچنین، لباس‌های دیجیتال حاوی اطلاعات برند و قطعات یدکی دیجیتال هر یک از مدل‌های ذکر شده قبلی در برنامه‌های علامت تجاری پوشش داده شده است. به گفته Mike Kondoudis، وکیل دارای مجوز USPTO که ادعا کرد این شرکت با این پرونده‌ها در حال انجام حرکت بزرگی به سوی دنیای متاورس است، این ممکن است یکی از اولین گام‌ها در استراتژی دیجیتال سازمان‌یافته فورد باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا