دستیابی Flutterwave به مجوزهای جدید در نیجریه

فین‌تک نیجریه‌ای Flutterwave می‌گوید مجوز سوئیچینگ و پردازشی که اخیراً از بانک مرکزی نیجریه دریافت کرده است به آن اجازه می‌دهد تجربه بهبود یافته‌ای را به مشتریان خود ارائه دهد. گفته می‌شود که مجوز جدید به Flutterwave اجازه می‌دهد فروشگاه‌های ارزشمند در نیجریه را به تجارت جهانی متصل کند.

 

گفته می شود مجوز جدید یک تغییرگر بازی است

بیانیه‌ای که توسط شرکت پرداخت منتشر شده است، اعلام کرده که تک‌شاخ فین‌تک نیجریه، Flutterwave، مجوز سوئیچینگ و پردازش توسط بانک مرکزی نیجریه (CBN) دریافت کرده است. مجوز جدید به Flutterwave اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های بین ارائه دهندگان خدمات مالی، بازرگانان، مشتریان و سایر سهامداران را تسهیل کند.

 

قبل از دریافت مجوز سوئیچینگ و پردازش، Flutterwave در نیجریه با استفاده از دو مجوز فعالیت می کرد، ارائه دهنده راه‌حل‌های خدمات پرداخت (PSSP) و اپراتور بین المللی انتقال پول (IMTO). در حالی که مجوزها امکان فعالیت قانونی Flutterwave را در نیجریه فراهم کردند، طبق گفته این شرکت فین‌تک، استفاده از آنها به این معنی بود که شرکت پرداخت باید با چندین واسطه کار کند.

 

دخالت چنین واسطه‌هایی به نوبه خود به معنای دشوار بودن پردازش و تأیید معاملات بود. همانطور که در آخرین پست این شرکت پرداخت توضیح داده شده است، مجوز جدید به Flutterwave کنترل بیشتری می‌دهد و در عین حال محدودیت‌ها را کاهش می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا