اخبار جهاناخبار بلاکچین

راه اندازی یک صندوق ۷۲۵ میلیون دلاری توسط FLOW

جریان بلاک چین میزبان NBA Top Shot یک صندوق اکوسیستم جدید ۷۲۵ میلیون دلاری را با حمایت بازوی سرمایه گذاری شرکت مادرش، Dapper Ventures، و VC های متمرکز بر رمزنگاری، از جمله a16z، Coatue، و گروه ارز دیجیتال، اعلام کرد.

این صندوق که به تقویت پیشرفت‌ها در اکوسیستم خود اختصاص دارد، سرمایه‌گذاری‌ها، پشتیبانی غیرنقدی و کمک هزینه‌های توکن FLOW را به توسعه‌دهندگان واجد شرایطی که برنامه‌های کاربردی را روی بلاک چین خود می‌سازند، ارائه می‌کند.

 

پشتیبانی توسعه دهندگان گرا

Flow، یک شبکه پیشرو که بیشتر به خاطر پروژه های NFT خود شناخته شده است، توسط Dapper Labs در سال ۲۰۱۸ ایجاد شد. غول بلاک چین این صندوق را برای ایجاد جرقه نوآوری و توسعه پروژه های جدید ساخته شده بر روی پلت فرم خود در نظر می گیرد.

انتشار Flow نشان می دهد که صندوق اکوسیستم برای حمایت از «بازی، زیرساخت، امور مالی غیرمتمرکز، محتوا و سازندگان» در اکوسیستم خود استفاده خواهد شد. به طور خاص، این صندوق قصد دارد فرصت های web3 را برای توسعه دهندگان در سراسر جهان ارائه دهد.

 

به عنوان مثال، Flow فضاهای اداری را به توسعه دهندگان خود در برلین و سایر شهرهای آسیایی ارائه می دهد. این صندوق عمدتاً به چهار حوزه زیر اختصاص خواهد یافت: توسعه محصول، مقیاس بندی محصول، گسترش تیم، جذب کاربر، و هزینه های عملیاتی عمومی.

 

رهام قارگوزلو، مدیر عامل Dapper Labs بیان کرد که علاقه ناشی از موسسات رمزنگاری معروف، یک رای اعتماد به بلاک چین متمرکز بر NFT است. او افزود که این صندوق تبدیل به یک تغییر دهنده واقعی بازی برای «جامعه توسعه دهندگان قوی و سریع رشد ۷۵۰۰+» اکوسیستم خواهد شد.

فوربس اظهار داشت: علیرغم تخلیه مداوم ارزهای دیجیتال، فعالیت در Flow به رشد خود ادامه داده است. تعداد تراکنش های روزانه سه برابر شده و از سپتامبر ۲۰۲۱ به بیش از ۷۰۰,۰۰۰ رسیده است. همچنین، تعداد حساب های فعال در این هفته به ATH جدید بیش از ۵۰۰,۰۰۰ افزایش یافته است.

 

داستان رشد Flow ادامه دارد

Flow روز دوشنبه به عنوان چهار بلاک چین که از آخرین پیشنهاد متا برای معرفی NFT ها در اینستاگرام پشتیبانی می کنند، به اتریوم، سولانا و پلیگون پیوست. این به عنوان میزبان بلاک چین برای کلکسیون های ورزشی مشهور مانند NBA Top Shot و NFL ALL DAY عمل خواهد کرد.

فوربس اظهار داشت: علیرغم تخلیه مداوم ارزهای دیجیتال، فعالیت در Flow به رشد خود ادامه داده است. تعداد تراکنش های روزانه سه برابر شده و از سپتامبر ۲۰۲۱ به بیش از ۷۰۰,۰۰۰ رسیده است. همچنین، تعداد حساب های فعال در این هفته به ATH جدید بیش از ۵۰۰,۰۰۰ افزایش یافته است.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا