نظر محقق ارشد شبکه Fleek درباره Web3

به گفته پارسا قدیمی، محقق ارشد پلتفرم زیرساخت Web3 Fleek Network، بسیاری از توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز (dapps) به دلیل دارا بودن تأخیر کم از زیرساخت Web3 خودداری می‌کنند. قدیمی تاکید می‌کند که توسعه‌دهندگان و کاربران بیشتر به فکر عملکرد هستند تا جدید بودن برنامه‌های Web3.

 

مقررات Web3 یک قطعیت است

اگرچه این ممکن است استفاده یا ترجیح توسعه‌دهندگان برای زیرساخت Web2 را توضیح دهد، به گفته قدیمی، شرکت‌کنندگان در اکوسیستم Web3 می‌توانند این روند را با تطبیق عملکرد و تأخیر Web2 معکوس کنند.

 

در همین حال، زمانی که در مورد گزارش‌هایی مبنی بر تلاش ایالات متحده برای تنظیم اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (defi) سؤال شد، قدیمی گفت که او همچنان خوشبین است که تنظیم‌کننده‌ها به دنبال پروژه‌هایی که به قوانین پایبند هستند نخواهند رفت. اگرچه تنظیم نهایی Web3 اکنون به طور گسترده به عنوان یک قطعیت در نظر گرفته می‌شود، با این وجود محقق گفت که به طور فزاینده‌ای خوش‌بین است که این امر به روشی معقول انجام شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا