اخبار صرافی‌ هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهاناخبار دیفای (DEFI)اخبار قانون‌ گذاری

اولین صرافی کریپتو با مجوز کامل بازار جهانی ابوظبی!

بازار جهانی ابوظبی مجوز کامل مالی را به صرافی کریپتو کراکن اعطا کرده است. رگولاتور توضیح داد: Kraken اولین گروه تبادل دارایی های مجازی جهانی در امارات خواهد بود که به سرمایه گذاران امکان سرمایه گذاری، تجارت، برداشت و سپرده گذاری دارایی های مجازی (بیت کوین و اتر) را مستقیماً در ارز محلی AED ارائه می دهد.

 

کراکن دفتر مرکزی خاورمیانه را تأسیس کرد

بازار جهانی ابوظبی (ADGM) دوشنبه اعلام کرد که صرافی کریپتوکارنسی کراکن به اولین گروه تبادل دارایی های مجازی جهانی در امارات متحده عربی تبدیل شده است که مجوز مالی کامل از ADGM دریافت می کند.

بازار جهانی ابوظبی یک مرکز مالی بین المللی و منطقه آزاد در ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی است. این بزرگترین حوزه قضایی تنظیم شده فعالیت های دارایی مجازی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) است.

رگولاتور توضیح داد:

کراکن اولین صرافی ارزهای دیجیتال جهانی است که مجوز خدمات مالی (FSP) را برای راه اندازی یک پلت فرم تبادل دارایی مجازی تنظیم شده در ADGM برای خدمات رسانی به نیازهای منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا دریافت کرده است.

 

جزئیات این اطلاعیه:

کراکن تمامی شرایط تایید سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی (FSRA) ADGM را برای فعالیت به عنوان تسهیلات تجارت چندجانبه دارایی مجازی (MTF) و نگهبان در ابوظبی و امارات متحده عربی برآورده کرده است.

 

رگولاتور با اشاره به اینکه کراکن دفتر مرکزی خاورمیانه خود را در ADGM ایجاد کرده است، گفت:

کراکن اولین گروه تبادل دارایی های مجازی جهانی در امارات خواهد بود که به سرمایه گذاران امکان سرمایه گذاری، تجارت، برداشت و سپرده گذاری دارایی های مجازی (بیت کوین و اتر) را مستقیماً به ارز محلی AED می دهد.

 

در اوایل این ماه، FSRA یک مقاله در مورد تامین مالی غیرمتمرکز (defi) منتشر کرد. در ماه مارس، رگولاتور مقاله مشاوره ای را منتشر کرد که در آن اصلاحات قابل توجهی در چارچوب بازار سرمایه خود، از جمله در دارایی های کریپتو، پیشنهاد می کرد. FSRA همچنین در این ماه تأییدیه اصولی Binance را برای صرافی ارزهای دیجیتال به عنوان یک دلال و فروشنده در دارایی های مجازی اعطا کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا