اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

اولین مبارز زن UFC که بیت کوین دریافت می‌کند

روز چهارشنبه، شرکت خدمات پرداخت ارز دیجیتال Bitwage اعلام کرد که در مسابقات قهرمانی نهایی مبارزه (UFC) لوانا پینیرو، اولین مبارز زن UFC خواهد بود که به بیت کوین حقوقش پرداخت می‌شود. دوست پینیرو، یک مبارز UFC دیگر، در ماه مارس گذشته شروع به دریافت بیت کوین کرد و پس از ۸ برد، پینیرو تصمیم گرفت از تصمیم دوست خود برای دریافت پول رمزنگاری شده پیروی کند.

 

Luana Pinheiro و دریافت بیت کوین از طریق Bitwage

این روزها پس از اینکه فرانسیس ناننو قهرمان سنگین وزن UFC اعلام کرد نیمی از پول UFC 270 خود را با بیت کوین دریافت می کند، مبارزان قهرمانی نهایی مبارزه (UFC) وارد دنیای دارایی های رمزنگاری شده اند. UFC همچنین با صرافی ارز دیجیتال Crypto.com همکاری کرد و از طریق معامله با این شرکت، پاداش های UFC Fight Night به بیت کوین پرداخت می شود. در ۲۷ ژوئیه، شرکت خدمات پرداخت رمزنگاری Bitwage اعلام کرد که مبارز UFC، لوانا پینیرو، اولین مبارز زن UFC خواهد بود که حقوقش با بیت کوین (BTC) پرداخت می شود.

 

جزئیات Bitwage نشان می‌دهد که چون پینیرو از پلتفرم شرکت استفاده می‌کند، مجبور نیست با شرکت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) UFC برای دریافت پرداخت‌های رمزنگاری مذاکره کند. پینیرو این ایده را از دوستش که او نیز یک مبارز UFC در بخش flyweight است، متئوس نیکولا گرفت. نیکولا در ماه مارس شروع به دریافت حقوقش در بیت‌کوین کرد و Bitwage می‌گوید که این کار آن‌ها را به یک زوج واقعی UFC در استاندارد بیت کوین تبدیل می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا