قوانین ارزهای دیجیتال در فیجی

قوانین ارزهای دیجیتال در فیجی

این کشور جزیره ای که در اقیانوس آرام قرار گرفته است تا کنون قانونی برای رمزارز ها وضع نکرده است. بنابراین با توجه به گزارش هایی که از کشور فیجی دریافت می شود، وضعیت ارزهای رمزنگاری شده در قوانین ارزهای دیجیتال نا مشخص می باشد.

از لحاظ امنیت ارزهای دیجیتال، این کشور رتبه ی ۲.۵/۱۰ را از آن خود کرده است. به علاوه کشور فیجی از لحاظ امنیت ارزهای دیجیتالی جایگاه ۱۳۲از ۲۴۹ را دارد. دلیل این امنیت هم این است که “عرضه ی اولیه ی توکن (ICO)” مردم فیجی را از سرمایه گذاری در کمپین های گروهی و دسته جمعی خود منع کرده است.

 

صرافی های کشور

طبق گزارش های دریافتی هیچ گونه صرافی‌ای برای ارزهای دیجیتال در این کشور جزیره ای وجود ندارد. بنابراین خرید و فروش هم در هاله ای از ابهام قرار دارند.

امتیاز دهید

مریم افشار

کارشناس ارشد زبان انگلیسی، مترجم، محقق و مقاله نویس حرفه‌ایِ دنیای ارزهای دیجیتال، یک روزنامه نگار فناوری مالی که از سال 2015 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2016، بیش از 500 مقاله در مورد پروتکل های مخربی که امروزه در حال ظهور است، نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا