پنجمین هفته متوالی خروجی صندوق‌های کریپتویی نهادی

سرمایه‌گذاران نهادی نسبت به کریپتوها سردرگم شده‌اند و سرمایه‌هایی که شاهد جریان‌های خروجی برای یک هفته دیگر هستند.

 

با این حال، خروجی کمتر از سه هفته قبل بود

بر اساس گزارش هفتگی CoinShares Digital Asset Fund Flows در ۲۲ می، در هفته گذشته ۳۲ میلیون دلار خروجی وجود داشته است. این پنجمین هفته متوالی است که وجوه دارایی‌های کریپتویی سازمانی در قرمز قرار دارد و مجموع آن به ۲۳۲ میلیون دلار رسیده است.

 

صندوق‌های بیت کوین با خروج ۳۳ میلیون دلار، منفی‌ترین احساسات را نشان دادند. CoinShares گزارش داد که وجوه اتریوم، در مقایسه، تنها یک میلیون دلار از خروجی خود را از دست داده اند.

 

این گزارش خاطرنشان کرد که مجموع حجم معاملات در هفته به ۹۰۰ میلیون دلار رسیده است که ۴۰ درصد کمتر از میانگین امسال است. سناریوی مشابهی در صرافی‌های متمرکز در حال اجرا بود:

حجم برای بازار گسترده‌تر در صرافی‌های مورد اعتماد به پایین‌ترین سطح خود از اواخر سال ۲۰۲۰ رسیده است و ۲۰ میلیارد دلار در هفته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا