اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

ارائه‌ی بیت کوین برای برنامه های بازنشستگی!

طبق گزارش اخیر منتشر شده توسط نیویورک تایمز، غول صندوق سرمایه گذاری، Fidelity Investments، در مسیری قرار دارد که به مشتریان اجازه دهد بیت کوین را به برنامه های پس انداز خود اضافه کنند.

 

Fidelity با ارائه بیت کوین برای برنامه های بازنشستگی، بیت کوین را بیشتر از قبل وارد جریان اصلی می کند

با توجه به اینکه Fidelity ارائه دهنده شماره یک برنامه های بازنشستگی در این کشور است، این حرکت به طور بالقوه می تواند نقطه عطفی برای پذیرش ارزهای دیجیتال در ایالات متحده باشد. غول سرمایه گذاری مستقر در بوستون پس انداز بازنشستگی بیش از ۲۰ میلیون نفر را مدیریت می کند.

 

به گفته دیو گری فیدلیتی، تقاضای فزاینده ای برای بیت کوین در میان حامیان برنامه وجود دارد.

 

شایان ذکر است که برنامه های پس انداز بسیار تنظیم شده است، به این معنی که ابتکار جدید Fidelity احتمالاً بررسی های نظارتی زیادی را به خود جلب خواهد کرد. علاوه بر این، پذیرش محصول جدید بیشتر به تمایل کارفرمایان برای افزودن بیت کوین به صندوق های بازنشستگی کارگران بستگی دارد.

MicroStrategy، شرکت هوش تجاری که به عنوان بزرگترین دارنده شرکتی بیت کوین شناخته می شود، قبلاً برنامه های بلندپروازانه را امضا کرده است.

 

این شرکت مستقر در بوستون، استخراج بیت کوین را از سال ۲۰۱۴ آغاز کرد. در اکتبر ۲۰۱۸، یک واحد ارز دیجیتال جداگانه افتتاح کرد. در سال ۲۰۱۹، Fidelity همچنین به کسب و کار نگهبانی رمزارزها پرداخت، که مدیر عامل شرکت ابیگیل جانسون آن را به عنوان یک موفقیت بزرگ ستود. نوامبر گذشته، شعبه کانادایی آن اولین متولی قانونی بیت کوین در کانادا شد.

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا