Fidelity درباره کریپتو با احتیاط قدم بر می‌دارد

مدیر عامل Staub استدلال کرد که Crypto هنوز در روزهای اولیه خود است و برای پیشرفت به مقررات جامع نیاز دارد. کریستین استاب، مدیر عامل کسب و کار Fidelity International در اروپا، گفت که غول سرمایه‌گذاری قصد دارد بخشی از اکوسیستم ارزهای دیجیتال باقی بماند. با این حال، او افزود که مردم را به خرید بیت کوین به دلیل ماهیت فرار و نوپای آن ترغیب نخواهد کرد. فقدان مقررات مربوط در فضا یکی دیگر از موانع موجود برای شرکت است.

 

کریپتو پیچیده‌تر می‌شود

شرکت سرمایه‌گذاری چند ملیتی که در چند سال گذشته چندین فرصت ارز دیجیتال را به مشتریان معرفی کرده است، به احتمال زیاد به طبقه دارایی متعهد باقی خواهد ماند. در مصاحبه اخیر، مدیر عامل Staub اطمینان داد که این سازمان به دسترسی مشتریان علاقه‌مند به رمزارز ادامه خواهد داد. از سوی دیگر، او گفت که Fidelity روی میز نمی‌زند که به همه بگوید بیت کوین بخرند.

 

در حالی که Staub انتظار دارد صنعت را در سال‌های آینده پیچیده‌تر ببیند، او هشدار داد که هنوز در روزهای اولیه خود است، به این معنی که سرمایه‌گذاران باید برای افزایش نوسانات آماده باشند.

 

یکی دیگر از مشکلات موجود، عدم وجود قوانین مناسب در فضا است:

ما انتظار داریم که این طبقه دارایی پیچیده‌تر شود، اما به دلیل ماهیت نوپا، دارایی‌های دیجیتال هنوز به آرامی تنظیم می‌شوند. با گذشت زمان، انسجام نظارتی باید به عنوان یک توانمندی برای پذیرش دارایی دیجیتال عمل کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا