اخبار بلاکچیناخبار NFTاخبار آلت‌کوین‌هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بیت‌ کویناخبار جهاناخبار متاورس

راه اندازی ETF های کریپتو و متاورس توسط Fidelity

Fidelity Investments، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خدمات مالی با بیش از ۱۱ تریلیون دلار تحت مدیریت، در حال راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در مبادلات (ETF) با تمرکز بر اکوسیستم کریپتو و متاورس است. فیدلیتی گفت: ما همچنان شاهد تقاضا هستیم، به ویژه از سوی سرمایه گذاران جوان، برای دسترسی به صنایع به سرعت در حال رشد.

 

Fidelity تقاضا برای سرمایه گذاری Crypto و Metaverse را می بیند

Fidelity Investments از راه‌اندازی چند صندوق قابل معامله در بورس (ETF) در این هفته خبر داد تا سرمایه‌گذاران را با صنعت کریپتو و متاورس آشنا کند.

اولین مورد صنعت رمزنگاری ETF پرداخت دیجیتال (FDIG) نام دارد:

این شرکت توضیح داد که در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کند که اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال گسترده‌تر، از جمله شرکت‌هایی که در استخراج و تجارت کریپتو، فناوری بلاک چین، و پردازش پرداخت‌های دیجیتالی درگیر هستند، پشتیبانی می‌کنند. با این حال، این ETF کریپتو در معرض مستقیم ارزهای دیجیتال قرار نخواهد گرفت.

 

دومی Fidelity Metaverse ETF (FMET) نام دارد:

این شرکت در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کند که توسعه، تولید، توزیع، یا فروش محصولات یا خدمات مرتبط با ایجاد و فعال‌سازی متاورس را انجام می‌دهند. آنها شامل شرکت‌هایی می‌شوند که بر روی سخت‌افزار و اجزای محاسباتی، زیرساخت‌های دیجیتال، نرم‌افزار طراحی و مهندسی، فناوری و نرم‌افزار بازی، توسعه وب و خدمات محتوا، و گوشی‌های هوشمند و فناوری‌های پوشیدنی تمرکز می‌کنند.

 

ETF های جدید در تاریخ ۲۱ آپریل یا حدوداً برای سرمایه گذاران و مشاوران مالی برای خرید بدون کمیسیون از طریق پلت فرم های کارگزاری آنلاین Fidelity در دسترس خواهند بود. این شرکت خاطرنشان کرد که با افزودن محصولات جدید، Fidelity در مجموع ۵۱ ETF ارائه خواهد کرد.

 

Fidelity یک شرکت خدمات مالی بزرگ است که دارایی های تحت مدیریت آن تا فوریه ۱۱.۱ تریلیون دلار است. دفتر مرکزی این شرکت در بوستون است و به بیش از ۴۰ میلیون سرمایه گذار در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد.

گرگ فریدمن، رئیس مدیریت و استراتژی ETF فیدلیتی، اظهار داشت:

ما همچنان شاهد تقاضا، به ویژه از سوی سرمایه گذاران جوان، برای دسترسی به صنایع به سرعت در حال رشد در اکوسیستم دیجیتال هستیم، و این دو ETF موضوعی، سرمایه گذاران را در معرض یک وسیله سرمایه گذاری آشنا قرار می گیرند.

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا