هزینه‌های فعالیت‌های مرتبط با کریپتو در دبی

سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی دبی (VARA) اخیراً برنامه زمان‌بندی هزینه‌هایی را اعلام کرد که صدور گواهی‌های بدون اعتراض برای معامله‌گران اختصاصی، اصلاحات یا پس گرفتن درخواست‌های مجوز و ارائه وایت پیپر برای بررسی VARA را پوشش می‌دهد. به گفته VARA، از نهادهای دارای مجوزی که به دنبال خروج کامل از دبی هستند، از آنها خواسته می‌شود که هزینه ۳,۶۷۰ دلاری را برای خروج مجوز بپردازند.

 

ارسال و بررسی وایت پیپر

رگولاتور دارایی دیجیتال دبی، مرجع تنظیم دارایی مجازی (VARA)، اخیراً برنامه‌ای از هزینه‌ها را برای صدور گواهینامه‌های بدون اعتراض برای معامله‌گران اختصاصی، اصلاحات یا پس گرفتن درخواست‌های مجوز معرفی کرده است. همچنین، در اطلاعیه ۲۱ ژوئن خود، تنظیم‌کننده اعلام کرده است که ارسال‌های وایت پیپر را می‌پذیرد و بررسی می‌کند.

 

بر اساس این اطلاعیه، تاجران انحصاری در این کشور قبل از شروع هرگونه تجارت انحصاری در دبی یا از دبی، ملزم به داشتن گواهی به اصطلاح عدم اعتراض (NOC) خواهند بود. هزینه سالانه NOC تقریباً ۳۶۷ دلار (۱,۰۰۰ درهم) تعیین شده است و هیچ هزینه دیگری از متقاضیان لازم نیست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا