فدرال رزرو سیستم بانکی ایالات متحده را نابود کرد

پیتر شیف اقتصاددان می‌گوید که سیستم بانکی ایالات متحده ورشکسته است. وی تاکید کرد که فدرال رزرو سیستم بانکی ایالات متحده را نابود کرد و نرخ بهره نزدیک به صفر در بانک‌ها را ذکر کرد در حالی که نرخ صندوق‌های فدرال رزرو ۵.۲۵ درصد است و نرخ تورم واقعی بسیار بالاتر است. شیف قبلاً هشدار داده بود که سیستم بانکی ایالات متحده در آستانه فروپاشی بسیار بزرگتر از سال ۲۰۰۸ است.

 

پیتر شیف در مورد بحران بانکی ایالات متحده

پیتر شیف، تحلیلگر طلا و اقتصاددان با هشدارهای بیشتری در مورد اقتصاد ایالات متحده بازگشته است. او روز جمعه در توییتی نوشت که فدرال رزرو سیستم بانکی ایالات متحده را نابود کرد و تاکید کرد که این سیستم ورشکسته است و بدون کمک دولت از بین خواهد رفت.

 

شیف نوشت:

بانک آمریکا فقط ۰.۰۵ درصد سود به حساب‌های پس‌انداز می‌پردازد و هیچ چیزی به حساب‌های جاری پرداخت نمی‌کند. اما نرخ وجوه فدرال رزرو ۵.۲۵ درصد است و نرخ تورم واقعی بسیار بالاتر است. فدرال رزرو سیستم بانکی ایالات متحده را نابود کرد. ورشکسته است و بدون پشتوانه دولت از بین خواهد رفت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا