رئیس فدرال رزرو افزایش متوالی نرخ را در نظر می‌گیرد

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو بار دیگر موضع جنگ‌طلبانه فدرال رزرو را تایید کرده است. پاول با اشاره به اینکه آخرین داده‌های اقتصادی نشان می‌دهد که سیاست فدرال رزرو ممکن است به اندازه کافی محدود کننده نباشد و برای مدت طولانی محدود کننده نبوده است، اظهار داشت که بانک مرکزی می‌تواند در جلسات متوالی نرخ بهره را افزایش دهد.

 

نظر پاول، رئیس فدرال رزرو، در مورد افزایش نرخ بهره

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، روز چهارشنبه در جریان یک پنل بانک مرکزی به میزبانی بانک مرکزی اروپا در سینترا، پرتغال، موضع جنگ‌طلبانه فدرال رزرو را تایید کرد. با نشست بعدی کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) که قرار است در ۲۵ تا ۲۶ ژوئیه برگزار شود، پاول تاکید کرد که فدرال رزرو برای مهار تورم تمام نشده است و به احتمال افزایش متوالی نرخ بهره اشاره کرد. فدرال رزرو در ماه ژوئن پس از ۱۰ افزایش متوالی نرخ بهره، افزایش نرخ بهره را متوقف کرد.

 

پاول توضیح داد:

اگر به داده‌های سه ماهه گذشته نگاه کنید، آنچه می‌بینید قوی‌تر از رشد مورد انتظار، بازار کار سخت‌تر از حد انتظار و تورم بالاتر از حد انتظار است.

 

این به ما می‌گوید که اگرچه سیاست محدودکننده است، اما ممکن است به اندازه کافی محدود کننده نباشد و برای مدت طولانی محدودکننده نبوده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا