هشدار رئیس فدرال رزرو درباره پیامدهای نکول بدهی

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو نسبت به عواقب اقتصادی بسیار نامطمئن و نامطلوب در صورت عدم پرداخت تعهدات بدهی توسط ایالات متحده هشدار داد. او همچنین هشدار داد هیچکس نباید تصور کند که فدرال رزرو می‌تواند از اقتصاد در برابر اثرات بالقوه کوتاه‌مدت و بلندمدت عدم پرداخت به موقع صورت‌حساب‌های ما محافظت کند.

 

هشدار پیش فرض بدهی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو درباره عواقب احتمالی نکول بدهی ایالات متحده هشدار داده است. او این هفته گفت ما در قلمروی ناشناخته خواهیم بود و عواقب آن بر اقتصاد ایالات متحده می‌تواند بسیار نامطمئن و نامطلوب باشد.

 

هیچ‌کس نباید تصور کند که فدرال رزرو می‌تواند اقتصاد را از اثرات بالقوه کوتاه مدت و بلندمدت عدم پرداخت به موقع صورتحساب‌های ما محافظت کند.

 

هشدار پاول پس از آن منتشر شد که فدرال رزرو در هفته‌ای که گذشت، نرخ بهره کلیدی خود را ۲۵ واحد افزایش داد که دهمین افزایش آن در ۱۴ ماه گذشته است. این افزایش نرخ وجوه فدرال رزرو را به محدوده هدف ۵ تا ۵.۲۵ درصد می‌رساند که بالاترین میزان از اوت ۲۰۰۷ است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا