نظر رئیس فدرال رزرو در مورد تهدید دلارزدایی

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در مورد تهدید دلارزدایی و خطر از دست دادن دلار آمریکا وضعیت ارز ذخیره جهانی خود را مورد بحث قرار داده است. او معتقد است که هژمونی دلار نتیجه سلطه اقتصادی آمریکاست.

 

رئیس فدرال رزرو در مورد از دست دادن وضعیت ارز ذخیره دلار

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در جریان شهادت خود در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه به نگرانی‌های مربوط به کاهش دلار پرداخت.

 

ریچی تورس، نماینده کنگره از رئیس فدرال رزرو پرسید:

همانطور که می‌دانید، ایالات متحده دشمنان خارجی، به ویژه CCP دارد که به نظر می‌رسد قصد دلارزدایی دارند. از نظر شما تهدید دلارزدایی را چقدر باید جدی گرفت؟

 

پاول پاسخ داد:

وضعیت ایالات متحده، دلار به عنوان ارز ذخیره جهان، برای ما بسیار مهم است.

 

وی افزود:

من فکر می‌کنم دلیل اینکه ما این موقعیت را داریم تا حد زیادی به دلیل نهادهای بزرگ دموکراتیک، حاکمیت قانون و این واقعیت است که ما، به طور کلی، سطوح بالایی از ثبات قیمت‌ها را داریم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا