لیست شدن توکن FDT در Huobi Global و Gate․io

Monoverse، یک توسعه‌دهنده بازی‌های بلاکچین، لیست شدن همزمان FDT (Frutti Dino Token)، توکن حاکمیتی بازی بلاکچین Frutti Dino را اعلام کرد که از ۵ اکتبر در صرافی‌های Huobi Global و Gate.io لیست می‌شود.

 

لیست شدن Frutti Dino Token در Gate.io و Huobi

Huobi Global و Gate.io در ۳۰ سپتامبر اعلام کردند که FDT در لیست توکن‌های صرافی قرار می‌گیرد و تجارت در ۵ اکتبر آغاز می‌شود. لیست شدن فروتی دینو در این دو صرافی نشان‌دهنده گامی بسیار مهم به سوی شناخت بین المللی است.

 

FDT (Frutti Dino Token) که بر اساس BEP-20 توسعه یافته است، توکن حکومتی Frutti Dino، یکی از موردانتظارترین بازی‌های NFT Play to Earn در سال ۲۰۲۳ است. Frutti Dino تلاش زیادی برای آماده شدن برای راه‌اندازی آینده انجام می‌دهد. بازی اصلی Frutti Dino پس از اتمام موفقیت آمیز فروش خصوصی خود در سال گذشته و اولین و دومین پیش فروش در اوایل سال ۲۰۲۲ است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا