سرکوب دستگاه‌های خودپرداز کریپتو توسط FCA

سازمان رفتار مالی بریتانیا (FCA) در تلاش است تا تمام دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین را که به طور غیرقانونی در این کشور کار می‌کنند، تعطیل کند. پس از بازرسی‌های بیشتر در چند ماه گذشته، این سازمان متعهد شد که به اقدامات خود علیه اپراتورهای دستگاه‌های باجه کریپتوی ثبت نشده ادامه دهد.

 

سازمان دیده‌بان مالی ده‌ها دستگاه خودپرداز رمزارز را در سال جاری در بریتانیا تعطیل کرد

رگولاتور مالی این کشور روز سه‌شنبه اعلام کرد مقامات بریتانیا ۱۸ سایت دیگر را بازرسی کرده اند که گمان می‌رود به طور غیرقانونی از دستگاه‌های باجه خودکار (ATM) پشتیبانی می‌کنند که از ارزهای دیجیتال در بریتانیا پشتیبانی می‌کنند.

 

این بررسی‌ها در ماه می و ژوئن توسط FCA انجام شده است و با همکاری نمایندگان واحد جرایم سازمان یافته منطقه‌ای جنوب غربی، پلیس بدفوردشایر، پلیس هرتفوردشایر و پلیس متروپولیتن همکاری می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا