نظر مدیر اجرایی FCA درباره کریپتو

سارا پریچارد، مدیر اجرایی اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) می‌گوید که کریپتو بیش از ده سال پیش به‌عنوان یک دارایی شورشی ضد تشکیلاتی (anti-establishment rebellion asset) کوچک دیده می‌شد و گسترده‌تر شد. پریچارد گفت در حالی که FCA به طور معمول به مصرف‌کنندگان در مورد خطرات مرتبط با کریپتو هشدار می‌دهد، سازمان دیده‌بان همیشه پذیرای نوآوری بوده است.

 

تعداد کمی از مشتریان در مورد کریپتو می‌دانند

به گفته سارا پریچارد، مدیر اجرایی بازارها در اداره رفتار مالی، بیش از ده سال پیش از کریپتو به عنوان یک دارایی شورشی یاد می‌شد به یک دارایی گسترش‌تر تبدیل شده است. با این حال، پریچارد در سخنرانی ۲۵ آپریل خود اصرار داشت که فقط تعداد کمی از مصرف‌کنندگان می‌دانند که چیست، چگونه کار می‌کند و به چه چیزی وارد می‌شوند.

 

مدیر اجرایی همچنین پیشنهاد کرد که وقتی این سرمایه‌گذاری جایگزین محبوب‌تر شد، سهامداران در نهایت مجبور خواهند شد بنشینند و در مورد ریسک، کاهش و محدودیت‌های مقررات بحث کنند. پریچارد گفت که تماشای واکنش رگولاتورهای ایالات متحده به فروپاشی صرافی کریپتویی FTX آموزنده بوده است.

 

اگرچه FCA به طور معمول هشدارهایی را به افرادی که با ارزهای دیجیتال سر و کار دارند صادر می‌کند، طبق گفته پریچارد، چنین موضعی نباید به معنای مخالفت این سازمان با نوآوری باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا