درخواست رئیس FATF از G7 درباره قانون‌گذاری کریپتو

به گفته رئیس گروه ویژه اقدام مالی (FATF) باید به فضای بی‌قانونی رمزارزها پایان داد. مدیران اجرایی اصرار داشتند که کشورهای G7 باید در اجرای استانداردهای جهانی برای مبارزه با پولشویی نمونه باشند، زیرا پیشرفت کمی در زمینه معرفی قوانین جدید کریپتو این سازمان حاصل شده است.

 

رئیس FATF می‌گوید که دارایی‌های کریپتویی در محیط جهانی بدون قانون به فعالیت خود ادامه می‌دهند

تی راجا کومار، رئیس FATF، پیش از اجلاس سران اقتصادهای توسعه‌یافته در هیروشیما، ژاپن، خواستار اجرای توصیه‌های مربوط به مبارزه با پولشویی، تروریسم و تامین مالی اشاعه، گروه هفت (G7) شد.

 

کومار در مقاله‌ای با عنوان پایانی به فضای کریپتویی بی‌قانون اشاره کرد که کشورها با معرفی بیشتر استانداردهای FATF پیشرفت کرده‌اند، اما پیشرفت در اجرای الزامات به‌روز شده در مورد دارایی‌های کریپتو نسبتا ضعیف بوده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا