تحلیل هفتگی فانتوم (Fantom) ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم، یکی از قدرتمند‌ترین پروژه‌های صنعت بلاکچین که با رشد چشمگیر خود در سال گذشته سر زبان‌ها افتاد هم اکنون با ریزش قیمت مواجه شده است. فانتوم در زمان نگارش این تحلیل ۸۸ درصد نسبت به سقف تاریخی خود ریزش را تجربه کرده و از کانال صعودی بلند مدت خود خارج شده است. حمایت ۳۲ سنت که هم‌اکنون موفق به جلوگیری از ریزش بیشتر شده است به‌‍نوعی مهم‌ترین سطح کلیدی فانتوم است. با این حال همچنان احتمال نزول بیشتر تا حمایت ۱۲ سنت وجود دارد. محدوده قیمتی ۱۲ سنت را می‌توان کف واقعی فانتوم در نظر گرفت و خرید در این قیمت‌ها از ریسک کمتری برخوردار است. 

 

تحلیل تایم فریم روزانه فانتوم
تحلیل تایم فریم روزانه فانتوم

 

خروج فانتوم از کانال صعودی بلند مدت آن ندا از تعلیق روند صعودی آن می‌دهد. حتی اگر حمایت کنونی در قیمت ۳۲ سنت موفق به ریزش بیشتر شود. فانتوم وارد فاز انباشت و کف‌سازی خواهد شد. این کف‌سازی می‌تواند مدت‌ها طول کشیده تا فنر قیمتی به‌طور کامل جمع شود.

 

تحلیل تایم فریم هفتگی فانتوم
تحلیل تایم فریم هفتگی فانتوم

 

در تایم فریم هفتگی، همچنان می‌توان فانتوم را داخل کانال صعودی دید. در صورتی که فانتوم موفق به حفظ کف کانال شود اوضاع بهتری را تجربه خواهد کرد. اما در صورت شکست کانال هفتگی حمایت ۱۲ تا ۱۵ سنت کف بعدی قیمت خواهد بود.

 

  • درصورت خرید فانتوم از حد ضرر و استراتژی خرید پله‌ای استفاده کنید.
  • مدیریت سرمایه اصل فراموش نشدنی در بازار مالی است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا نظر شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا