تحلیل فانتوم، ادامه نزول، ۸ تیر ۱۴۰۱

فانتوم کماکان به نزول خود ادامه می‌دهد، صعود‌ها صرفا نقش پول بک را ایفا کرده و روند نزولی حفظ شده است. در تحلیل فانتوم هفته‌های گذشته دیدیم که این ارز دیجیتال از کانال صعودی خود خارج شده بود، حال با ایجاد یک پول بک به حمایت از دست رفته باری دیگر شیب نزولی گرفته است.

انتظار داریم فانتوم تا حمایت ۱۵ سنت خود که می‌تواند کف نهایی این ارز دیجیتال باشد نزول کند. هم‌اکنون این رمز ارز با قیمت ۲۶ سنت در حال معامله می‌‎باشد که نسبت به سقف تاریخی ۳.۳ دلاری خود چیزی در حدود ۹۲ درصد ریزش را تجربه کرده است.

 

نمودار روزانه فانتوم
نمودار روزانه فانتوم

 

همانطور که در چارت مشخص است، یک پول بک سالم و تایید روند نزولی اتفاق افتاده است. هدف قیمتی این ریزش می‌تواند سطح ۱۵ سنت فانتوم باشد که می‌تواند کف نهایی و پایان روند نزولی را نیز تشکیل دهد.

اندیکاتور RSI نیز پس از برخورد به سطح ۵۰ واکنش داده و به سمت نزول متمایل شده است. نوسان RSI زیر سطح ۵۰ کاملا نشانه بازار خرسی نو نزولی است.

  • هم‌اکنون فانتوم برای خرید مناسب نیست، اما در صورت لمس حمایت ۱۵ سنت و تثبیت، به دید بلند مدت می‌تواند سرمایه‌گذاری مناسبی باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا