تحلیل فانتوم، آرامش قبل از طوفان، ۷ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم، پس از ریزش‌های اخیر، به یک سطح حمایتی نسبتا مهم رسیده است. سطحی که فعلا کمی نوسانات را آرام کرده و با حمایت نسبی گاو‌ها مواجه شده است. واکنش به این سطح است که حرکت بعدی فانتوم را مشخص می‌کند، شکست حمایت یا صعودی دوباره؟ فعلا بهترین تصمیم نظارگر بازار بودن است. برای مطالعه جزئیات بیشتر با تحلیل فانتوم همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

همانطور که گفتیم واکنش به این سطح، حرکت بعدی فانتوم را مشخص خواهد کرد. اگر این حمایت از دست برود؛ فروشندگان قدرت گرفته و باعث ریزش بیشتر خواهند شد. ریزش می‌تواند تا سطح مهم ۱۲ سنت ادامه پیدا کند که انتظار داریم کف نهایی فانتوم را تشکیل دهد. اما اگر خریداران به حمایت برخیزند، فانتوم می‌تواند برای تست دوباره مقاومت ۳۳ سنت رشد کند. شکست این مقاومت روند‌‌های صعودی جدیدی را شروع خواهد کرد.

 

تحلیل فانتوم
تحلیل فانتوم

 

اندیکاتور RSI، کم رمق در کف‌های این نمودار نوسان می‌کند. این حرکت ساید می‌تواند نشانه کاهش یافتن قدرت خرس‌ها باشد. اگر RSI از این سطح شروع به رشد کند، می‌تواند نشانه قدرت گرفتن خریداران و کمکی برای رشد بهتر قیمت باشد.

کف‌های اخیر RSI نسبت به قیمت چندین واگرایی پیاپی ایجاد کرده که سیگنال مثبتی در نظر گرفته می‌شود.

 

  • کم کم، با رعایت مدیریت سرمایه و خرید پله‌ای میتوان به سرمایه‌گذاری بلند مدت در این رمز ارز فکر کرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا