تحلیل فانتوم، گارد نزولی مجدد، ۴ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم که کمی از ریزش خود را ریکاوری کرده بود، به سطح مقاومت کلیدی خود رسید و با یک کندل پوشای صعودی به آن واکنش نشان داد. گویی خرس‌ها درکمین نشسته بودند به شکار گاو‌های طمع‌کار بروند! با توجه به کندل پوشای نزولی قدرتمندی که فانتوم ثبت کرده است، باری دیگر انتظار شروع یک حرکت نزولی جدید را داریم. هم اکنون فانتوم با قیمت ۲۹ سنت در حال معامله بوده که هدف قیمتی آن از ریزش‌ها ۱۲ سنت است.

 

نمودار روزانه فانتوم
نمودار روزانه فانتوم

 

با توجه به تحلیل فانتوم پس صعود روز‌های اخیر به مقاومت استاتیک خود برخورد کرده و به آن واکنش نشان‌داده است. همانطور که گفته شد با توجه به کندل روزانه پوشای نزولی انتظار داریم فانتوم وارد روند نزولی جدیدی شود که هدف آن کف حمایت ۱۲ سنت است.

اندیکاتور مکدی تمایل به نزول را نشان‌میدهد اما RSI در تلاش است تا خود را بالای سطح ۵۰ تثبیت کند. چیزی که مشخص است این است که در این نقطه فانتوم مناسب برای خرید نیست و احتمال نزول بیشتر در آن دیده می‌شود. پس برای خرید فانتوم عجله نکنید تا مشاهده کنیم قیمت در کجا می‌خواهد خود را تثبیت کند.

همانطور که از مدت‌ها پیش گفته‌ایم، کف حمایت ۱۲ سنت می‌تواند کف نهایی فانتوم بوده و این ریزش‌ها چندین ماهه را تمام کند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا