تحلیل فانتوم، تلاش برای شکست مقاومت، ۲۹ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم، چیزی در حدود ۱ ماه است که به ریزش خود پایان داده است.در تحلیل فانتوم دیدیم که در ماه گذشته از کانال صعودی خود خارج شد و مقاومت‌های خود را از دست داد، در ماه گذشته در حال تکمیل پول بک به مقاومت ۳۵ سنت است. هم‌اکنون فانتوم به سطح مقاومت ۳۵ سنت رسیده و گاو‌ها در تلاش برای شکست مقاومت هستند. تاکنون نشانه‌ خاصی از واکنش به مقاومت دیده نشده است اما تا دید نشانه‌ها باید صبر کرد.

 

نمودار روزانه فانتوم
نمودار روزانه فانتوم

 

جدال خریداران و فروشندگان برای عبور از مقاومت در تصویر مشخص است. با اینکه مامنتوم صعودی در کندل‌ها و اندیکاتور‌ها مشخص است اما تا زمانی که مقاومت پا برجاست انتظار داریم از به وظیفه خود عمل کند. از آنجایی که بیت کوین به‌عنوان رهبر بازار نیز به سطوح مقاومتی خود رسیده است. احتمال اصلاح قیمت و پیدا شدن فروشندگان بیشتر از صعود دیده می‌شود.

  • ‌هم اکنون فانتوم در موقعیت خرید قرار ندارد، خرید در محدوده مقاومت کاری اشتباه است و بهتر تا مشخص شدن تکلیف قیمت با مقاومت صبر کنید.
  • بهترین مکان برای خرید فانتوم، حمایت ۱۳ سنت یا بالای مقاومت ۳۵ سنت است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا