تحلیل فانتوم، تلاش برای پیدا کردن کف قیمت،۲۴.۳.۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم که در تحلیل هفته گذشته کانال صعودی خود را از دست داده بود، هم اکنون در مسیر برای رسیدن به حمایت ۱۵ سنت است که می‌تواند کف نهایی فانتوم باشد. در صورت رسیدن قیمت به حمایت ۱۵ سنت، ریزش آن از سقف تاریخی قیمت به چیزی در حدود ۹۵ درصد می‌رسد که خود عدد چشمگیری است. ۹۵ درصد ریزش می‌تواند پایان یک روند نزولی باشد.

 

چارت روزانه فانتوم
چارت روزانه فانتوم

 

سناریو احتمالی در تصویر تحلیل فانتوم کشیده شده است. انتظار داریم در حمایت پیش‌رو بلاخره ریزش‌ها پایان یافته و وارد فاز کف‌سازی شویم.  فاز کف‌سازی می‌تواند تا ماه‌ها و حتی یک سال طول بکشد.

همانطور که در تحلیل RSI مشاهده می‌کنید، این اندیکاتور بیش از یک سال است که در روند نزولی گیر افتاده است. خروج RSI از خط روند نزولی و گار صعودی آن مهم‌ترین فاکتور برای پایان بازار خرسی است. یک واگرایی صعودی نیز در کف دو موج آخر RSI دیده می‌شود که می‌تواند به پایان یافتن ریزش کمک کند. با این حال تا دیده شدن نشانه‌های پرایس اکشنی نمی‌توان به آن اتکا کرد.

 

  • برای خرید فانتوم بهتر است عجله نکرده و تا تثبیت قیمت منتظر بمانید.
  • در صورت تمایل به سرمایه‌گذاری از حد ضرر و خرید پله‌ای استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا