تحلیل فانتوم، سردرگمی در روند، ۲۱ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم یکی از بلاکچین‌های معتبر دنیای رمز‌ارز‌هاست. این پروژه در سال ۲۰۲۰ با رشد چشمگیر خود سر زبان‌ها اتفاده بود مدت‌هاست که با ریزش همراه است. هم اکنون فانتوم در حال ادامه دادن به روند نزولی خود است، با این حال کمی از قدرت نزول آن کاسته شده و انتظار داریم به کف‌های قیمتی خود نزدیک‌تر شود. در تحلیل فانتوم این هفته به بررسی دوباره و احتمالات این ارز دیجیتال می‌پردازیم.

 

نمودار روزانه فانتوم
نمودار روزانه فانتوم

 

ارز دیجیتال فانتوم در حال طی مسیر تا حمایت ۱۲ سنت است که می‌تواند کف نهایی فانتوم را تشکیل دهد. هرچند که در این مسیر از قدرت نزولی آن کمی کاسته شده است. همانطور که در تحلیل‌های گذشته هم نشان‌دادیم این ارز دیجیتال کاملا مطابق به تحلیل در حال حرکت است.

حمایت ۱۰ – ۱۲ سنت می‌تواند کم نهایی فانتوم باشد. در صورت تثبیت این محدوده، جایگاه مناسبی برای خرید فانتوم برای سرمایه‌گذاری به دید بلند مدت است.

اندیکاتور RSI درحال نوسان زیر محدوده ۵۰ است، نشانی از مامنتوم صعودی در آن دیده نمی‌شود. از همین رو انتظار حرکت به سمت حمایت اصلی معتبر‌تر می‌شود.

در صورتی هم که فانتوم تصمیم به صعود بگیرد و موفق شود خود را بالای مقاومت ۳۵ سنت تثبیت کند، بهترین سناریوم ممکن در بازار خرسی برای این ارز دیجیتال رقم خواهد خورد.

 

  • در شرایط فعلی نظاره‌گر بودن بهترین تصمیم است. خرید فانتوم در این محدوده اصلا منطقی نیست و بهتر است تا تثبیت قیمت صبر کرد.
  • خرید در حمایت ۱۲ سنت یا بالای مقاومت ۳۵ سنت بهترین مکان‌ها برای سرمایه‌گذاری است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا