تحلیل فانتوم، ادامه روند صعودی، ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم، چیزی در حدود ۲ ماه است که در یک روند صعودی حرکت می‌کند، از سد ۳۴ سنتی گذشته در به صعود ادامه می‌دهد. تاکنون نشانه‌ای از توقف صعود و احتمال برگشت بازار در فانتوم دیده نشده است. انتظار داریم این ارز دیجیتال به همت خریداران سطوح بالاتری را نیز مشاهده کند. در ادامه با تحلیل فانتوم به بررسی دقیق سطوح مقاومتی و نمودار این ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.

 

نمودار روزانه فانتوم
نمودار روزانه فانتوم

 

همانطور که گفتیم انتظار صعود از فانتوم بیشتر از نزول آن است. در صورت صعود سطوح مقاومتی آن می‌تواند قیمت‌های ۴۵ و ۶۵ سنت باشد. هدف نهایی این موج صعودی فعلا می‌تواند سطح ۶۵ سنت باشد، تا ببینیم پس از آن تصمیم معامله‌گران بازار چه خواهد بود.

اندیکاتور RSI نیز کاملا گارد صعودی داشته و به نفع خریداران عمل کرده است. روند آن مدت‌هاست که صعودی است و در سطوح بالا نوسان می‌کند. مامنتوم صعودی RSI قطعا به کمک خریداران خواهد آمد و قیمت را به سمت صعود بیشتر خواهد کشاند.

  • اگر در قیمت‌های پایین فانتوم خریده‌اید می‌توانید در سطوح ذکر شده به صورت پله اقدام به سیو سود کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا