تحلیل فانتومتحلیل

تحلیل فانتوم، ادامه روند نزولی، ۱۷ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم، همچنان روند نزولی خود را حفظ کرده است، اگر گاهی کندل‌های سبز نیز به نمایش در میایند، اما خریداران قدرت تغییر روند را نمی‌توانند داشته باشند. انتظار داریم روند نزولی فانتوم تا رسیدن به سطوح حمایتی زیرین ادامه پیدا کند، ۲۲ و ۱۲ سنت مهم‌ترین حمایت‌های فانتوم هستند که باید منتظر واکنش به آنها بنشینیم. در حال حاضر قیمت فانتوم در حدود ۲۵ سنت بوده که از سقف اخیر خود ریزشی ۴۰ درصدی را تجربه کرده است. برای مطالعه جزئیات بیشتر با تحلیل فانتوم همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، فانتوم در حال نزول برای رسیدن به سطوح پایین‌تر است. تمایلات نزولی این ارز دیجیتال کاملا مشخص است و خرس‌ها برتری مطلق دارند. در خوشبینانه‌ترین حالت انتظار داریم فانتوم تا سطح ۲۲ سنت کاهش پیدا کند. در صورت عبور از آن سطح این ارز دیجیتال می‌تواند تا کف قیمتی ۱۲ سنت نیز نزول داشته باشد.

 

نمودار روزانه فانتوم
نمودار روزانه فانتوم

 

اندیکاتور RSI نیز کاملا نزولی بوده به کف‌های خود رسیده است. هرچند فضا را برای نزول بیشتر تا نفوذ به محدوده اشباع فروش باز گذاشته است. با نزول بیشتر RSI فروشندگان نیز جسارت بیشتری برای پایین کشیدن قیمت بدست خواهند آورند.

  • اگر قصد خرید فانتوم را دارید بهتر است تا رسیدن به سطوح حمایت تثبیت آن صبر کنید.
  • با نزول فانتوم فرصت‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری پدید خواهد آمد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا