تحلیل فانتوم، کف قیمت کجا خواهد بود؟ ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم نیز مانند بسیاری از دیگر رمز‌ارز‌ها اوضاع خوبی را پشت سر نمیگذارد. فانتوم که تا چندی پیش در کانال صعودی قرار داشت از کف کانال خود خارج شد. با توجه به شکست کانال و تکمیل پول بلک احتمال ریزش فانتوم تا قیمت‌های پایین‌تر وجود دارد. در صورت ریزش تا حمایت استاتیک ۰.۱۶ دلار، این سطح می‌تواند کف فانتوم و پایان روند نزولی آن باشد.

 

نمای روزانه فانتوم
نمای روزانه فانتوم

 

حمایت‌های کنونی فانتوم  ۰.۳۴ و ۰.۱۶ دلار. با وجود اینکه فانتوم از کانال خود خارج شده، با این حال یک حمایت استاتیک در موقعیت فعلی وجود دارد که ممکن است ترمزی برای ریزش قیمت باشد.

واگرایی RSI برخلاف دیگر رمز‌ارز‌ها، در ارز دیجیتال فانتوم دیده نمی‌شود. همین امر به احتمال ریزش قیمت تا حمایت ۰.۳۰ افزوده است.

  • درحال حاضر این ارز دیجیتال در موقعیت معامله قرار ندارد، در صورت علاقه‌مندی به سرمایه‌گذاری در فانتوم بهتر است تا تثبیت قیمت صبر کنید.
  • بررسی موارد فاندامنتالی پروژه و اوضاع کلی بازار برای سرمایه‌گذاری بسیار حائز اهمیت است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا