تحلیل فانتومتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل فانتوم، آرام اما کم رمق، ۱۵ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم، مماس با حمایت کلیدی ۲۲ سنت آرام گرفته است. گویا فعلا فشار فروش تخلیه شده و خبری از فروش‌های هیجانی نیست. با وجود اینکه خریداران از این سطح حمایت کرده‌اند، اما این حمایت کم رمق است. باید دید آیا خریداران جدید اقدام به سرمایه‌گذاری در این رمز ارز خواهند کرد یا خیر، اگر این اتفاق رخ دهد، فانتوم می‌تواند مهر پایانی بر ریزش‌های خود زند و اقدام به بازیابی قیمت بکند. هم‌اکنون فانتوم با قیمتی در حدود ۲۲ سنت در حال معامله است و در کف‌ترین حالیت چند ماه اخیر خود قرار دارد. با ادامه تحلیل فانتوم همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

همانطور که در تصویر مشخص است حمایت ۲۲ سنت تاکنون به خوبی توانسته از قیمت دفاع کند. این سطح پتانسیل این را دارد که به کف نهایی این رمز ارز تبدیل شود، اما اگر خرس‌ها باری دیگر قدرت بگیرند، حمایت ۲۲ سنت با شکست مواجه خواهد شد و فانتوم می‌تواند تا کف ۱۲ سنت ریزش کند.

از طرف دیگر هجوم خریداران تازه نفس می‌تواند این رمز ارز را با افزایش قیمت رو به کرده و به کمک به بازیابی نسبی قیمت کند. مقاومت‌های فانتوم متشکل هستند از: خط روند نزولی تاریخی در قیمت ۲۶ سنت و سپس مقاومت استاتیک ۴۲ سنت.

با خروج از خط روند نزولی می‌توان انتظار شروع یک روند صعودی جدید را داشت.

 

تحلیل فانتوم
تحلیل فانتوم

 

اندیکاتور RSI نیز مانند قیمت حرکتی خنثی انجام داده و بی رمق است، اما نکته مهم‌تر وجود واگرایی در کف‌های RSI است که بر خلاف قیمت تشکیل شده است. همچنین یک روند صعودی کم قدرت به وجود آورده. صعود RSI با افزایش قدرت گاو‌ها همراه خواهد شد. در این صورت می‌توان به صعود‌های فانتوم خوش‌بین بود.

  • اگر به سرمایه‌گذاری در این رمز ارز علاقه‌مند هستید، نقطه فعلی می‌تواند برای ورود مناسب باشد.
  • برای سرمایه‌گذاری حتما از استراتژی خرید پله‌ای استفاده کنید تا در صورت ریزش بتوانید کف‌های پایین‌تر را نیز شکار کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا