تحلیل فانتوم، قدرت گرفتن خرس‌ها، ۱۴ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم که در تحلیل فانتوم هفته گذشته پول بک خود به سطح مقاومت را کامل کرده بود، باری دیگر با قدرت گرفتن خرس‌ها همراه شده است. فانتوم در مسیر برای رسیدن به حمایت کلیدی خود در قیمت ۱۲ سنت است که می‌تواند کف نهایی این ارز دیجیتال را تشکیل دهد. هم‌اکنون فانتوم با قیمت ۲۵ سنت در حال معامله است و بیش از ۹۲ درصد ریزش از سقف تاریخی خود را تجربه کرده است.

 

چارت روزانه فانتوم
چارت روزانه فانتوم

 

فانتوم پس از خروج از کف کانال صعودی خود، همچنان با ریزش همراه است. همانطور که گفته شد، هدف قیمتی این روند نزولی که بیش از یک سال در جریان است می‌تواند کف حمایت ۱۲ سنت باشد.

اندیکاتور RSI در کامل تست دوباره سطح ۵۰ است. در صورتی که از این سطح پس زده شود، نزول قیمت تا حمایت تایید خواهد شد.

به هرحال هم‌‎اکنون فانتوم در موقعیت معامله قرار ندارد. صبر کردن در این مواقع بهترین تصمیم است. اگر قصد خرید و سرمایه‌گذاری در این پروژه را دارید بهتر است تا رسیدن قیمت به کف خود صبر کنید. در صورتی هم که به‌طور نگهانی با صعود همراه شود بهترین فرصت پس از شکست و تثبیت مقاومت ۳۲ سنت است.

  • انتظار داریم پس از برخورد به حمایت اصلی فانتوم وارد فاز کف سازی و حرکت رنج شود.
  • برای خرید و سرمایه‌گذاری به هیچ وجه عجله نکنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا